THX 5280

thx_5280
Film Freak - 585 Film Ratings
Member Since: 18 Aug 2014
Location: new york, ny, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 2% Batman & Robin (1997) - Rated 29 Aug 2014
95 80% The Remains of the Day (1993) - Rated 29 Aug 2014
92 68% Witness (1985) - Rated 29 Aug 2014
87 43% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 29 Aug 2014
94 76% The Cabin in the Woods (2012) - Rated 29 Aug 2014
91 66% Mud (2013) - Rated 29 Aug 2014
83 28% The Night of the Hunter (1955) - Rated 29 Aug 2014
94 76% The Terminator (1984) - Rated 29 Aug 2014
81 24% Conan the Barbarian (1982) - Rated 29 Aug 2014
83 28% Eraserhead (1977) - Rated 29 Aug 2014