TIPSYMC

tipsymc
Movie Buff - 415 Film Ratings
Member Since: 07 Aug 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 59% Still Alice (2014) - Rated 19 Feb 2015
80 18% Birdman (2014) - Rated 19 Feb 2015
100 99% Whiplash (2014) - Rated 19 Feb 2015
78 7% Selma (2014) - Rated 19 Feb 2015
70 2% Under the Skin (2014) - Rated 08 Dec 2014
"Don't understand the love for this."
90 90% Sunrise (1927) - Rated 08 Dec 2014
94 94% Let the Right One In (2008) - Rated 08 Dec 2014
85 59% The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 (2014) - Rated 03 Dec 2014
88 85% The Skeleton Twins (2014) - Rated 03 Dec 2014
93 94% Life Itself (2014) - Rated 26 Nov 2014