TJH

tjh
Flick Fan - 41 Film Ratings
Member Since: 08 Aug 2016
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 73% Infernal Affairs (2002) - Rated 11 Aug 2016
85 42% Fargo (1996) - Rated 10 Aug 2016
85 42% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 10 Aug 2016
80 17% Batman Begins (2005) - Rated 10 Aug 2016
90 73% Django Unchained (2012) - Rated 09 Aug 2016
90 73% Pi (1998) - Rated 09 Aug 2016
90 73% Black Narcissus (1947) - Rated 09 Aug 2016
85 42% Dead Man (1995) - Rated 09 Aug 2016
90 73% Sexy Beast (2001) - Rated 09 Aug 2016
90 73% Den Brysomme mannen (2006) - Rated 09 Aug 2016