TLtimelord

tltimelord
Movie Buff - 232 Film Ratings
Member Since: 18 Sep 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I watch movies in bunches every now and then. Just about any kind of movie is appealing to me.

more Recent Ratings

71 39% The Incredibles 2 (2018) - Rated 31 Dec 2018
50 20% The Water Horse: Legend of the Deep (2007) - Rated 31 Dec 2018
67 33% Planes, Trains and Automobiles (1987) - Rated 31 Dec 2018
88 84% From Russia with Love (1963) - Rated 22 Dec 2018
61 27% Nanny McPhee (2006) - Rated 22 Dec 2018
48 18% Clash of the Titans (2010) - Rated 22 Dec 2018
79 59% The Muppet Christmas Carol (1992) - Rated 22 Dec 2018
77 53% The Muppet Movie (1979) - Rated 22 Dec 2018
64 30% It (1990) - Rated 21 Dec 2018
40 10% The Secret Life of Pets (2016) - Rated 21 Dec 2018