TOMRX1

tomrx1
Movie Buff - 226 Film Ratings
Member Since: 23 Jun 2013
Location: Hampshire, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 80% Moulin Rouge! (2001) - Rated 23 Jun 2013
80 32% The Butterfly Effect (2004) - Rated 23 Jun 2013
90 51% Groundhog Day (1993) - Rated 23 Jun 2013
100 80% Addams Family Values (1993) - Rated 23 Jun 2013
90 51% RoboCop (1987) - Rated 23 Jun 2013
100 80% A Nightmare on Elm Street (1984) - Rated 23 Jun 2013
20 3% Cube (1997) - Rated 23 Jun 2013
100 80% Aliens (1986) - Rated 23 Jun 2013
100 80% Forrest Gump (1994) - Rated 23 Jun 2013
100 80% Army of Darkness (1993) - Rated 23 Jun 2013