TRobertson

Celluloid Junkie - 3089 Film Ratings
Member Since: May 9, 2015
Check out TRobertson's...
60 63% | The War Game (1965) - May 09, 2015 |
40 24% | The Curse of King Tut's Tomb (1980) - May 09, 2015 |
50 42% | Sleepers (1996) - May 09, 2015 |
100 99% | The Killing Fields (1984) - May 09, 2015 |
70 84% | Hamburger Hill (1987) - May 09, 2015 |
40 24% | Heartbreak Hotel (1988) - May 09, 2015 |
30 10% | Sgt. Bilko (1996) - May 09, 2015 |
30 10% | The Prisoner of Zenda (1979) - May 09, 2015 |
50 42% | Nick of Time (1995) - May 09, 2015 |
80 95% | Black Hawk Down (2001) - May 09, 2015 |