Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
TUc7UU

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Feb 4, 2019

more Recent Ratings
65 50% Almost Famous (2000) - Feb 04, 2019
80 80% Legally Blonde (2001) - Feb 04, 2019
45 25% The Big Short (2015) - Feb 04, 2019
75 65% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Feb 04, 2019
95 95% Magnolia (1999) - Feb 04, 2019
60 35% Guardians of the Galaxy (2014) - Feb 04, 2019
65 50% Donnie Darko (2001) - Feb 04, 2019
80 80% Holy Motors (2012) - Feb 04, 2019
5% The Pursuit of Happyness (2006) - Feb 04, 2019
10 15% Fantastic Four (2005) - Feb 04, 2019