T-L Byturns

t_l_byturns
Flick Fan - 52 Film Ratings
Member Since: 20 Feb 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 88% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 14 Nov 2017
71 62% Amadeus (1984) - Rated 14 Nov 2017
67 35% Dogville (2003) - Rated 14 Nov 2017
77 81% Fargo (1996) - Rated 14 Nov 2017
60 20% Match Point (2005) - Rated 14 Nov 2017
77 81% Before Sunset (2004) - Rated 14 Nov 2017
80 88% Ghost World (2001) - Rated 14 Nov 2017
36 6% American Sniper (2014) - Rated 14 Nov 2017
68 40% The Wrestler (2008) - Rated 14 Nov 2017
69 48% The Hurt Locker (2009) - Rated 14 Nov 2017