Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
TaMkg4

Flick Fan - 87 Film Ratings

Member Since: Jun 7, 2018

more Recent Ratings
90 81% Mad Max (1979) - Jun 07, 2018
85 61% Pacific Rim (2013) - Jun 07, 2018
80 41% The Chronicles of Riddick (2004) - Jun 07, 2018
70 20% Jumanji (1995) - Jun 07, 2018
85 61% The Dark Knight (2008) - Jun 07, 2018
90 81% The Wolverine (2013) - Jun 07, 2018
80 41% xXx (2002) - Jun 07, 2018
70 20% The Men Who Stare at Goats (2009) - Jun 07, 2018
65 14% Grindhouse (2007) - Jun 07, 2018
60 9% Jackass: The Movie (2002) - Jun 07, 2018