Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Tacki

Flick Fan - 15 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
100 0% Lost (2004) - Jan 18, 2020
90 0% Breaking Bad (2008) - Jan 18, 2020
90 0% Ozark (2017) - Jan 18, 2020
90 0% Lost in Space (2018) - Jan 18, 2020
85 0% Travelers (2016) - Jan 18, 2020
100 0% Doctor Who (2005) - Jan 18, 2020
100 0% The Haunting of Hill House (2018) - Jan 18, 2020
90 0% The Umbrella Academy (2019) - Jan 18, 2020
90 0% Dunkirk (2017) - Jan 18, 2020
100 0% The Office (2005) - Jan 18, 2020