TajaMa

tajama
Movie Buff - 184 Film Ratings
Member Since: 01 Jul 2015
Location: Croatia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 76% Gone Girl (2014) - Rated 19 Jun 2016
85 68% Vertigo (1958) - Rated 24 Mar 2016
80 50% M (1931) - Rated 23 Mar 2016
65 16% Cemetery Man (1994) - Rated 23 Mar 2016
92 84% Victoria (2015) - Rated 20 Mar 2016
78 33% Scent of a Woman (1992) - Rated 20 Mar 2016
90 76% Jacob's Ladder (1990) - Rated 16 Mar 2016
75 31% The King of Comedy (1982) - Rated 04 Mar 2016
75 31% The Godfather: Part III (1990) - Rated 04 Mar 2016
90 76% The Godfather: Part II (1974) - Rated 29 Feb 2016