Takao

takao
Movie Buff - 200 Film Ratings
Member Since: 08 Jul 2012
Location: ?stanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 58% Videodrome (1983) - Rated 04 Dec 2014
80 58% Alien (1979) - Rated 12 Nov 2014
100 99% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 10 Nov 2014
100 99% Interstellar (2014) - Rated 10 Nov 2014
80 58% Pek Yakinda (2014) - Rated 02 Nov 2014
80 58% Gone Girl (2014) - Rated 02 Nov 2014
70 19% Magic in the Moonlight (2014) - Rated 02 Nov 2014
80 58% A Most Wanted Man (2014) - Rated 03 Aug 2014
75 32% Lucy (2014) - Rated 28 Jul 2014
85 81% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 24 May 2014