Takeshi

takeshi
Flick Fan - 64 Film Ratings
Member Since: 22 Oct 2011
Location: Argentina
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 44% The Dark Knight (2008) - Rated 10 Jul 2012
60 0% To Rome with Love (2012) - Rated 10 Jul 2012
89 44% Hugo (2011) - Rated 04 Mar 2012
90 53% Rebecca (1940) - Rated 04 Mar 2012
95 89% The Birds (1963) - Rated 04 Mar 2012
94 80% North by Northwest (1959) - Rated 04 Mar 2012
94 80% Vertigo (1958) - Rated 04 Mar 2012
93 71% Rear Window (1954) - Rated 04 Mar 2012
94 80% Psycho (1960) - Rated 04 Mar 2012
90 53% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 04 Mar 2012