Talgoran

talgoran
Movie Buff - 197 Film Ratings
Member Since: 24 Dec 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: No

more Recent Ratings

69 62% Onward (2020) - Rated 19 Apr 2024
65 42% Lyle, Lyle, Crocodile (2022) - Rated 08 Apr 2024
66 45% The Sea Beast (2022) - Rated 06 Apr 2024
68 57% The Land Before Time (1988) - Rated 02 Dec 2023
29 1% Fantasia (1940) - Rated 25 Nov 2023
65 42% The Great Mouse Detective (1986) - Rated 19 Nov 2023
62 34% The Nightmare Before Christmas (1993) - Rated 28 Oct 2023
58 23% Lion King 1½ (2004) - Rated 10 Oct 2023
69 62% Balto (1995) - Rated 04 Oct 2023
58 23% The Exorcist (1973) - Rated 01 Oct 2023