Taltul

taltul
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 29 Aug 2015
Location: Israel
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 66% Midnight in Paris (2011) - Rated 29 Aug 2015
100 90% Good Bye Lenin! (2003) - Rated 29 Aug 2015
100 90% Bonnie and Clyde (1967) - Rated 29 Aug 2015
85 3% Planet of the Apes (2001) - Rated 29 Aug 2015
95 66% Annie Hall (1977) - Rated 29 Aug 2015
92 33% Bridesmaids (2011) - Rated 29 Aug 2015
90 16% Carrington (1995) - Rated 29 Aug 2015
95 66% American Beauty (1999) - Rated 29 Aug 2015
94 46% Husbands and Wives (1992) - Rated 29 Aug 2015
90 16% Saving Mr. Banks (2013) - Rated 29 Aug 2015