TanerTngz

tanertngz
Flick Fan - 38 Film Ratings
Member Since: 23 Dec 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 57% The Hateful Eight (2015) - Rated 06 Jan 2019
74 44% The Seventh Seal (1957) - Rated 06 Jan 2019
79 61% Blood Diamond (2006) - Rated 06 Jan 2019
83 82% Léon: The Professional (1994) - Rated 06 Jan 2019
78 57% Rocky II (1979) - Rated 06 Jan 2019
85 88% Cinderella Man (2005) - Rated 06 Jan 2019
88 93% A Beautiful Mind (2001) - Rated 06 Jan 2019
81 77% How to Train Your Dragon (2010) - Rated 06 Jan 2019
82 80% The Revenant (2015) - Rated 06 Jan 2019
74 44% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 06 Jan 2019