Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Taokhan

Movie Buff - 258 Film Ratings

Member Since: Jul 2, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings
85 62% I Lost My Body (2019) - Mar 27, 2020
78 24% K-PAX (2001) - Mar 27, 2020
90 91% Metropolis (1927) - Jan 31, 2020
83 47% Sexmission (1984) - Jan 31, 2020
70 7% Spider-Man: Far from Home (2019) - Jan 31, 2020
83 47% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Jan 31, 2020
80 33% Joker (2019) - Jan 31, 2020
80 33% It Chapter Two (2019) - Jan 31, 2020
87 80% The Irishman (2019) - Jan 31, 2020
75 17% Alita: Battle Angel (2019) - Jan 31, 2020