Taratora

taratora
Flick Fan - 45 Film Ratings
Member Since: 21 Apr 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 61% Amadeus (1984) - Rated 21 Apr 2017
80 81% Children of Men (2006) - Rated 21 Apr 2017
85 95% Vertigo (1958) - Rated 21 Apr 2017
75 61% The 400 Blows (1959) - Rated 21 Apr 2017
80 81% L.A. Confidential (1997) - Rated 21 Apr 2017
80 81% City of God (2002) - Rated 21 Apr 2017
75 61% Modern Times (1936) - Rated 21 Apr 2017
75 61% Horrible Bosses (2011) - Rated 21 Apr 2017
60 15% Argo (2012) - Rated 21 Apr 2017
80 81% Chinatown (1974) - Rated 21 Apr 2017