Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
TashaE

Film Freak - 588 Film Ratings

Member Since: Jul 10, 2011

Location: USA

more Recent Ratings
30 44% Non-Stop (2014) - Jun 09, 2019
20 37% Replicas (2018) - Jun 05, 2019
40 57% Blindspotting (2018) - May 15, 2019
50 70% Bad Times at the El Royale (2018) - Apr 27, 2019
20 37% Crazy Rich Asians (2018) - Apr 17, 2019
40 57% A Simple Favor (2018) - Apr 17, 2019
60 78% The General's Daughter (1999) - Apr 14, 2019
20 37% A-X-L (2018) - Mar 07, 2019
60 78% Castle Rock (2018) - Mar 01, 2019
20 37% The Meg (2018) - Feb 18, 2019