Tata_n_Cici

tatancici
Flick Fan - 67 Film Ratings
Member Since: 26 Apr 2020
Location: Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 79% Children of Men (2006) - Rated 27 Apr 2020
85 61% True Romance (1993) - Rated 27 Apr 2020
80 40% Pineapple Express (2008) - Rated 27 Apr 2020
65 13% The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006) - Rated 27 Apr 2020
90 79% Blazing Saddles (1974) - Rated 27 Apr 2020
90 79% About a Boy (2002) - Rated 27 Apr 2020
83 54% The Hunt (2012) - Rated 27 Apr 2020
73 26% Face/Off (1997) - Rated 27 Apr 2020
76 29% Zombieland (2009) - Rated 27 Apr 2020
40 2% Rush Hour 3 (2007) - Rated 27 Apr 2020