Tavares

tavares
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 03 Aug 2017
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 30% The Devil's Backbone (2001) - Rated 03 Aug 2017
90 96% Grosse Pointe Blank (1997) - Rated 03 Aug 2017
70 5% Romancing the Stone (1984) - Rated 03 Aug 2017
75 30% End of Watch (2012) - Rated 03 Aug 2017
75 30% X-Men: First Class (2011) - Rated 03 Aug 2017
75 30% Napoleon Dynamite (2004) - Rated 03 Aug 2017
80 67% 28 Days Later (2002) - Rated 03 Aug 2017
80 67% The Departed (2006) - Rated 03 Aug 2017
85 88% Fast Five (2011) - Rated 03 Aug 2017
75 30% Cloverfield (2008) - Rated 03 Aug 2017