Tavarin

tavarin
Flick Fan - 41 Film Ratings
Member Since: 03 Aug 2017
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 65% Baby Driver (2017) - Rated 03 Aug 2017
85 65% Tucker & Dale vs Evil (2010) - Rated 03 Aug 2017
90 85% Hot Fuzz (2007) - Rated 03 Aug 2017
95 95% Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Rated 03 Aug 2017
100 98% Gladiator (2000) - Rated 03 Aug 2017
95 95% The Last Samurai (2003) - Rated 03 Aug 2017
75 32% The Departed (2006) - Rated 03 Aug 2017
40 2% The Expendables 2 (2012) - Rated 03 Aug 2017
90 85% Zootopia (2016) - Rated 03 Aug 2017
75 32% The League of Extraordinary Gentlemen (2003) - Rated 03 Aug 2017