Tccapitalist

tccapitalist
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 14 May 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 70% Watchmen (2009) - Rated 14 May 2017
94 75% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 14 May 2017
95 82% Full Metal Jacket (1987) - Rated 14 May 2017
95 82% Pulp Fiction (1994) - Rated 14 May 2017
95 82% American History X (1998) - Rated 14 May 2017
96 90% Fight Club (1999) - Rated 14 May 2017
99 95% Donnie Darko (2001) - Rated 14 May 2017
100 98% Brazil (1985) - Rated 14 May 2017
86 58% Natural Born Killers (1994) - Rated 14 May 2017
97 92% V for Vendetta (2006) - Rated 14 May 2017