Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
TclY79

Flick Fan - 33 Film Ratings

Member Since: Aug 13, 2019

more Recent Ratings
90 60% Network (1976) - Aug 30, 2019
40 6% The Predator (2018) - Aug 27, 2019
40 6% Us (2019) - Aug 27, 2019
75 40% La La Land (2016) - Aug 19, 2019
92 68% Head-On (2004) - Aug 13, 2019
30 1% Edge of Tomorrow (2014) - Aug 13, 2019
90 60% American Psycho (2000) - Aug 13, 2019
100 86% A Clockwork Orange (1971) - Aug 13, 2019
100 86% The Shining (1980) - Aug 13, 2019
85 50% La Haine (1995) - Aug 13, 2019