Tdlex

tdlex
Movie Buff - 163 Film Ratings
Member Since: 08 Oct 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

77% Ex Machina (2015) - Rated 08 Oct 2015
91% The Turning Point (1977) - Rated 08 Oct 2015
97% Steel Magnolias (1989) - Rated 08 Oct 2015
97% The Apartment (1960) - Rated 08 Oct 2015
77% Hamlet (1996) - Rated 08 Oct 2015
77% Gran Torino (2008) - Rated 08 Oct 2015
91% The Bridges of Madison County (1995) - Rated 08 Oct 2015
77% The Devil Wears Prada (2006) - Rated 08 Oct 2015
77% Doubt (2008) - Rated 08 Oct 2015
44% August: Osage County (2013) - Rated 08 Oct 2015