TealMitchell

tealmitchell
Flick Fan - 57 Film Ratings
Member Since: 28 Dec 2011
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 62% Watchmen (2009) - Rated 28 Dec 2011
86 52% Rope (1948) - Rated 28 Dec 2011
20 4% Seven Years in Tibet (1997) - Rated 28 Dec 2011
84 40% Jaws (1975) - Rated 28 Dec 2011
2% Dumb and Dumber (1994) - Rated 28 Dec 2011
89 62% Eastern Promises (2007) - Rated 28 Dec 2011
30 7% The Social Network (2010) - Rated 28 Dec 2011
85 46% Let the Right One In (2008) - Rated 28 Dec 2011
84 40% Rear Window (1954) - Rated 28 Dec 2011
91 91% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 28 Dec 2011