TehArcticFox

teharcticfox
Flick Fan - 41 Film Ratings
Member Since: 18 Dec 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 45% The Holiday (2006) - Rated 18 Dec 2014
90 84% Lucy (2014) - Rated 18 Dec 2014
96 96% My Neighbor Totoro (1988) - Rated 18 Dec 2014
88 71% Les Misérables (2012) - Rated 18 Dec 2014
85 58% 200 Pounds Beauty (2006) - Rated 18 Dec 2014
"Ahahaha."
85 58% The Hunger Games (2012) - Rated 18 Dec 2014
92 93% Avatar (2009) - Rated 18 Dec 2014
88 71% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 18 Dec 2014
80 25% Shrek Forever After (2010) - Rated 18 Dec 2014
79 9% Shrek the Third (2007) - Rated 18 Dec 2014