Tekopp

tekopp
Flick Fan - 23 Film Ratings
Member Since: 30 Apr 2021
Location: Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 93% Spirited Away (2001) - Rated 30 Jun 2021
87 63% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 30 Jun 2021
92 84% Her (2013) - Rated 03 May 2021
83 43% Band of Brothers (2001) - Rated 30 Apr 2021
86 58% The Thing (1982) - Rated 30 Apr 2021
66 6% Scary Movie (2000) - Rated 30 Apr 2021
88 67% Ratatouille (2007) - Rated 30 Apr 2021
82 34% Letters from Iwo Jima (2006) - Rated 30 Apr 2021
73 17% The Breakfast Club (1985) - Rated 30 Apr 2021
84 52% GoldenEye (1995) - Rated 30 Apr 2021