Tenor19

tenor19
Flick Fan - 94 Film Ratings
Member Since: 29 Jan 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 42% Duel (1971) - Rated 29 Jan 2017
95 85% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 29 Jan 2017
95 85% Jurassic Park (1993) - Rated 29 Jan 2017
95 85% Reservoir Dogs (1992) - Rated 29 Jan 2017
95 85% Pulp Fiction (1994) - Rated 29 Jan 2017
50 19% Four Rooms (1995) - Rated 29 Jan 2017
97 91% Jackie Brown (1997) - Rated 29 Jan 2017
85 68% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 29 Jan 2017
85 68% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 29 Jan 2017
65 36% Death Proof (2007) - Rated 29 Jan 2017