TeresaF

teresaf
Flick Fan - 60 Film Ratings
Member Since: 16 Apr 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 39% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 16 Apr 2016
75 55% Mean Girls (2004) - Rated 16 Apr 2016
75 55% Love and Other Drugs (2010) - Rated 16 Apr 2016
70 39% Meet the Robinsons (2007) - Rated 16 Apr 2016
70 39% Little Shop of Horrors (1986) - Rated 16 Apr 2016
80 74% About Time (2013) - Rated 16 Apr 2016
25 5% The Producers (2005) - Rated 16 Apr 2016
65 25% Grease (1978) - Rated 16 Apr 2016
65 25% The Breakfast Club (1985) - Rated 16 Apr 2016
60 15% The Lobster (2015) - Rated 16 Apr 2016