Terrag

terrag
Flick Fan - 86 Film Ratings
Member Since: 18 Jul 2018
Location: Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 18% Jurassic World (2015) - Rated 30 Jul 2018
75 13% Jurassic World: Fallen Kingdom (2018) - Rated 30 Jul 2018
90 62% The Meddler (2015) - Rated 28 Jul 2018
80 18% The Great Gatsby (2013) - Rated 26 Jul 2018
40 1% Overboard (2018) - Rated 25 Jul 2018
85 26% Overboard (1987) - Rated 25 Jul 2018
80 18% Isle of Dogs (2018) - Rated 25 Jul 2018
60 8% Before Midnight (2013) - Rated 20 Jul 2018
85 26% Only the Brave (2017) - Rated 19 Jul 2018
90 62% The Man from Nowhere (2010) - Rated 19 Jul 2018