Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
TestTest2

Criticker Zealot - 6306 Film Ratings

Member Since: Apr 28, 2021

Location: USA

more Recent Ratings
Check out TestTest2's...
80 82% Mr. Skeffington (1944) - Apr 28, 2021
40 29% The Miracle of Morgan's Creek (1944) - Apr 28, 2021
70 66% Ministry of Fear (1944) - Apr 28, 2021
60 50% The Mask of Dimitrios (1944) - Apr 28, 2021
40 29% Deathgasm (2015) - Apr 28, 2021
60 50% V/H/S: Viral (2014) - Apr 28, 2021
50 39% Digging for Fire (2015) - Apr 28, 2021
70 66% Remember (2015) - Apr 28, 2021
40 29% Henry Gamble's Birthday Party (2016) - Apr 28, 2021
70 66% The Other Side of the Door (2016) - Apr 28, 2021