Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
TgqYAl

Flick Fan - 13 Film Ratings

Member Since: May 9, 2019

more Recent Ratings
88 53% Lucy (2014) - May 09, 2019
99 84% Cape Fear (1991) - May 09, 2019
100 96% The Descent (2005) - May 09, 2019
80 34% I, Robot (2004) - May 09, 2019
90 69% Halloween (1978) - May 09, 2019
77 26% Secret Window (2004) - May 09, 2019
87 42% Taken (2008) - May 09, 2019
88 53% Unbreakable (2000) - May 09, 2019
90 69% Mulholland Drive (2001) - May 09, 2019
70 11% Four Weddings and a Funeral (1994) - May 09, 2019