ThaisMascena

thaismascena
Movie Buff - 104 Film Ratings
Member Since: 29 Sep 2012
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

30 0% Endless Love (1981) - Rated 29 Sep 2012
75 54% 13 Going on 30 (2004) - Rated 29 Sep 2012
75 54% White Chicks (2004) - Rated 29 Sep 2012
70 37% Spider-Man (2002) - Rated 29 Sep 2012
70 37% 2012 (2009) - Rated 29 Sep 2012
60 10% [Rec] (2007) - Rated 29 Sep 2012
80 82% 300 (2007) - Rated 29 Sep 2012
70 37% The Beach (2000) - Rated 29 Sep 2012
78 66% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 29 Sep 2012
60 10% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 29 Sep 2012