Thamiris

thamiris
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 03 Feb 2011
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 60% Shark Tale (2004) - Rated 03 Feb 2011
90 90% For the Birds (2000) - Rated 03 Feb 2011
70 24% Monsters vs. Aliens (2009) - Rated 03 Feb 2011
70 24% Kung Fu Panda (2008) - Rated 03 Feb 2011
85 76% Space Jam (1996) - Rated 03 Feb 2011
85 76% Shrek (2001) - Rated 03 Feb 2011
70 24% Madagascar (2005) - Rated 03 Feb 2011
40 4% The Polar Express (2004) - Rated 03 Feb 2011
75 40% The Incredibles (2004) - Rated 03 Feb 2011
75 40% Cars (2006) - Rated 03 Feb 2011