The_Abbott

theabbott
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 03 May 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 84% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 03 May 2016
70 43% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 03 May 2016
65 31% The Boondock Saints (1999) - Rated 03 May 2016
85 90% Requiem for a Dream (2000) - Rated 03 May 2016
87 96% Fight Club (1999) - Rated 03 May 2016
70 43% Whiplash (2014) - Rated 03 May 2016
73 53% Frank (2014) - Rated 03 May 2016
80 75% Inglourious Basterds (2009) - Rated 03 May 2016
80 75% Gran Torino (2008) - Rated 03 May 2016
55 15% I Love You, Man (2009) - Rated 03 May 2016