TheAutomaton

theautomaton
Film Freak - 608 Film Ratings
Member Since: 08 Apr 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 65% Get Out (2017) - Rated 26 Mar 2017
98 95% Arrival (2016) - Rated 26 Mar 2017
50 32% This Is Where I Leave You (2014) - Rated 26 Mar 2017
50 32% The Judge (2014) - Rated 26 Mar 2017
80 65% John Wick: Chapter 2 (2017) - Rated 27 Feb 2017
80 65% A Cure for Wellness (2017) - Rated 25 Feb 2017
90 84% Anomalisa (2015) - Rated 19 Feb 2017
10 6% Fifty Shades Darker (2017) - Rated 19 Feb 2017
70 50% Jackie (2016) - Rated 19 Feb 2017
30 15% La La Land (2016) - Rated 19 Feb 2017