TheBluemoon

thebluemoon
Movie Buff - 461 Film Ratings
Member Since: 15 Nov 2013
Location: Monterey, California, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like anything if it is well done!

more Recent Ratings

60 60% Contact (1997) - Rated 18 Nov 2013
50 30% The Patriot (2000) - Rated 18 Nov 2013
50 30% Turner & Hooch (1989) - Rated 18 Nov 2013
60 60% Inside Man (2006) - Rated 18 Nov 2013
60 60% Con Air (1997) - Rated 18 Nov 2013
65 73% The Whole Nine Yards (2000) - Rated 18 Nov 2013
70 83% Transformers (2007) - Rated 18 Nov 2013
75 93% The Karate Kid, Part II (1986) - Rated 18 Nov 2013
50 30% Sherlock Holmes (2009) - Rated 18 Nov 2013
50 30% Outbreak (1995) - Rated 18 Nov 2013