TheDreg

thedreg
Movie Buff - 417 Film Ratings
Member Since: 06 Mar 2016
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 52% T2 Trainspotting (2017) - Rated 29 Jan 2017
80 52% Eye in the Sky (2015) - Rated 25 Jan 2017
70 16% Midnight Special (2016) - Rated 20 Jan 2017
80 52% Hell or High Water (2016) - Rated 20 Jan 2017
85 76% The Place Beyond the Pines (2013) - Rated 20 Jan 2017
85 76% Manchester by the Sea (2016) - Rated 14 Jan 2017
80 52% Gran Torino (2008) - Rated 12 Jan 2017
80 52% The Cabin in the Woods (2012) - Rated 12 Jan 2017
90 91% 12 Years a Slave (2013) - Rated 12 Jan 2017
85 76% Inside Llewyn Davis (2013) - Rated 12 Jan 2017