TheGardenGal

thegardengal
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 18 Feb 2014
Location: Lafayette, Louisiana, USA
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

90 Bedazzled (2000) - Rated 18 Feb 2014
95 Clueless (1995) - Rated 18 Feb 2014
90 The Spirit (2008) - Rated 18 Feb 2014
85 Sucker Punch (2011) - Rated 18 Feb 2014
85 Catwoman (2004) - Rated 18 Feb 2014
85 The Dark Knight Rises (2012) - Rated 18 Feb 2014
90 Batman & Robin (1997) - Rated 18 Feb 2014
85 Batman Forever (1995) - Rated 18 Feb 2014
85 Batman Returns (1992) - Rated 18 Feb 2014
85 Batman (1966) - Rated 18 Feb 2014