TheJ0hnman

thej0hnman
Flick Fan - 41 Film Ratings
Member Since: 13 Jun 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 79% Nightcrawler (2014) - Rated 23 Nov 2016
90 97% American Psycho (2000) - Rated 23 Nov 2016
80 79% Mr. Robot (2015) - Rated 18 Sep 2016
80 79% Flight of the Conchords (2007) - Rated 18 Sep 2016
77 64% A History of Violence (2005) - Rated 07 Aug 2016
72 32% Brüno (2009) - Rated 07 Aug 2016
68 6% Rise of the Planet of the Apes (2011) - Rated 07 Aug 2016
80 79% North by Northwest (1959) - Rated 07 Aug 2016
75 48% Gladiator (2000) - Rated 07 Aug 2016
70 19% Lord of War (2005) - Rated 07 Aug 2016