TheKyte

thekyte
Movie Buff - 101 Film Ratings
Member Since: 25 Jun 2016
Location: Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 91% The Girl Who Kicked the Hornet's Nest (2010) - Rated 25 Jun 2016
88 69% The Girl Who Played with Fire (2010) - Rated 25 Jun 2016
90 83% The Girl with the Dragon Tattoo (2009) - Rated 25 Jun 2016
83 51% P.S. I Love You (2007) - Rated 25 Jun 2016
88 69% Grace and Frankie (2015) - Rated 25 Jun 2016
79 32% Georgia Rule (2007) - Rated 25 Jun 2016
70 13% American Crime (2015) - Rated 25 Jun 2016
90 83% The Kite Runner (2007) - Rated 25 Jun 2016
97 98% The Bridge (2011) - Rated 25 Jun 2016
90 83% That '70s Show (1998) - Rated 25 Jun 2016