TheLastHand

thelasthand
Flick Fan - 68 Film Ratings
Member Since: 09 Aug 2014
Location: Las Vegas, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 62% The Fighter (2010) - Rated 10 Aug 2014
96 97% The Usual Suspects (1995) - Rated 10 Aug 2014
95 96% Groundhog Day (1993) - Rated 10 Aug 2014
91 80% Memento (2001) - Rated 10 Aug 2014
91 80% Jurassic Park (1993) - Rated 10 Aug 2014
90 72% The Iron Giant (1999) - Rated 10 Aug 2014
93 91% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 10 Aug 2014
84 27% WarGames (1983) - Rated 10 Aug 2014
87 43% V for Vendetta (2006) - Rated 10 Aug 2014
30 0% Bangkok Dangerous (2008) - Rated 10 Aug 2014