TheMadStork

themadstork
Movie Buff - 132 Film Ratings
Member Since: 12 Sep 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 92% Chinatown (1974) - Rated 12 Sep 2016
100 92% Pulp Fiction (1994) - Rated 12 Sep 2016
100 92% Taxi Driver (1976) - Rated 12 Sep 2016
70 7% Me, Myself & Irene (2000) - Rated 12 Sep 2016
100 92% Nosferatu (1922) - Rated 12 Sep 2016
75 24% The Ninth Gate (2000) - Rated 12 Sep 2016
75 24% Malcolm X (1992) - Rated 12 Sep 2016
75 24% Coming to America (1988) - Rated 12 Sep 2016
85 65% Raging Bull (1980) - Rated 12 Sep 2016
100 92% Idiocracy (2006) - Rated 12 Sep 2016