TheMadcap

themadcap
Film Freak - 602 Film Ratings
Member Since: 18 Dec 2017
Location: Istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Whellooo...

more Recent Ratings

79 73% Anatomy of a Fall (2023) - Rated 22 Feb 2024
80 78% Poor Things (2023) - Rated 22 Feb 2024
60 13% All of Us Strangers (2023) - Rated 22 Feb 2024
75 57% Glass Onion: A Knives Out Mystery (2022) - Rated 27 Feb 2023
72 47% Raw (2017) - Rated 23 Feb 2023
65 20% The Menu (2022) - Rated 07 Jan 2023
85 88% Good Luck to You, Leo Grande (2022) - Rated 07 Jan 2023
78 69% Triangle of Sadness (2022) - Rated 07 Jan 2023
78 69% Top Gun: Maverick (2022) - Rated 11 Sep 2022
85 88% Get Out (2017) - Rated 09 Sep 2022