Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ThePainter

Movie Buff - 419 Film Ratings

Member Since: Apr 25, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out ThePainter's...
75 47% Ölümlü Dünya (2018) - Jul 11, 2018
65 12% Genius (2016) - Jul 11, 2018
70 27% Mudbound (2017) - Jul 11, 2018
85 87% Tangerines (2013) - Jul 10, 2018
65 12% Everybody's Fine (2009) - May 12, 2018
80 69% Silver Linings Playbook (2012) - May 12, 2018
65 12% The Family (2013) - May 12, 2018
60 4% The Intern (2015) - May 12, 2018
75 47% Beowulf (2007) - May 12, 2018
65 12% War for the Planet of the Apes (2017) - May 09, 2018