The Tourist

the_tourist
Movie Buff - 450 Film Ratings
Member Since: 27 Aug 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 87% The Night Of (2016) - Rated 13 Sep 2017
70 31% Godzilla (2014) - Rated 10 Sep 2017
39 9% The Scorpion King (2002) - Rated 10 Sep 2017
11 0% Son of the Mask (2005) - Rated 10 Sep 2017
72 33% The Mask (1994) - Rated 10 Sep 2017
29 5% A Nightmare on Elm Street (2010) - Rated 10 Sep 2017
16 2% The Beast of Yucca Flats (1961) - Rated 10 Sep 2017
56 19% The Road to El Dorado (2000) - Rated 10 Sep 2017
43 11% Tremors 4: The Legend Begins (2004) - Rated 10 Sep 2017
50 15% Tremors 3: Back to Perfection (2001) - Rated 10 Sep 2017