Thomasm

thomasm
Flick Fan - 71 Film Ratings
Member Since: 28 Feb 2021
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

76 47% Anomalisa (2015) - Rated 28 Feb 2021
78 58% Kamera o tomeru na! (2017) - Rated 28 Feb 2021
81 70% Midnight in Paris (2011) - Rated 28 Feb 2021
83 79% Brazil (1985) - Rated 28 Feb 2021
65 19% Public Enemies (2009) - Rated 28 Feb 2021
70 25% The Avengers (2012) - Rated 28 Feb 2021
78 58% Batman Begins (2005) - Rated 28 Feb 2021
0% Ice Age: The Meltdown (2006) - Rated 28 Feb 2021
70 25% Annie Hall (1977) - Rated 28 Feb 2021
77 52% Drive (2011) - Rated 28 Feb 2021