ThomazDM

thomazdm
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 11 Mar 2021
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 91% Spirited Away (2001) - Rated 11 Mar 2021
80 55% John Wick (2014) - Rated 11 Mar 2021
80 55% Oblivion (2013) - Rated 11 Mar 2021
55 13% The Scorpion King (2002) - Rated 11 Mar 2021
65 25% Hellboy (2004) - Rated 11 Mar 2021
100 91% City Lights (1931) - Rated 11 Mar 2021
100 91% The Lighthouse (2019) - Rated 11 Mar 2021
80 55% Awakenings (1990) - Rated 11 Mar 2021
75 38% Argo (2012) - Rated 11 Mar 2021
70 30% Back to the Future Part II (1989) - Rated 11 Mar 2021