ThracianTurk

thracianturk
Film Freak - 769 Film Ratings
Member Since: 11 Dec 2012
Location: Kardzhali, Bulgaria
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 28% Just Like Heaven (2005) - Rated 30 Jan 2013
75 45% Skyfall (2012) - Rated 30 Jan 2013
75 45% Far and Away (1992) - Rated 22 Jan 2013
85 80% Magnolia (1999) - Rated 22 Jan 2013
80 63% Mission: Impossible (1996) - Rated 22 Jan 2013
75 45% Gangs of New York (2002) - Rated 22 Jan 2013
80 63% The Quick and the Dead (1995) - Rated 22 Jan 2013
75 45% Seven Years in Tibet (1997) - Rated 22 Jan 2013
80 63% The Basketball Diaries (1995) - Rated 22 Jan 2013
75 45% Revolutionary Road (2008) - Rated 22 Jan 2013